Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje te Shtëp...

Postuar nga Rino Nika ne 26/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 52 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e parë të banimit.

Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e Pionierit, në Sarreq.

Pallati është i ri dhe ka një dhomë gjumi, një sallon, një ballkon dhe një banjo.

Shitet i pamobiluar.

????ÇMIMI: 52’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 38
Vizita e fundit : 20/11 Ora 09:02
Nr i njoftimit : 14575
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK