Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje në Velip...

Postuar nga Rino Nika ne 25/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 50 000,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoje

Siperfaqja : 67 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e III të ndërtesës.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shumë moderne. Ka një dhomë gjumi, sallon, banjo dhe një ballkon, i cili ofron pamje të mrekullueshme nga deti.

Ndodhet pas Kompleksit “Fishta” shumë afër plazhit dhe pedonales.

Për ata që kërkojnë një shtëpi pushimi për këtë sezon, ky apartament është zgjedhja e duhur.

Apartamenti është i pajisur me dokumentacion te rregullt.

????ÇMIMI: 50'000 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 11/02 Ora 21:35
Nr i njoftimit : 14443
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK