Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 10/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 65 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m², pranë shkollës “10 Korriku” në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit dhe ofron një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Shitet pjesërisht i mobiluar dhe zotëron dokumentacion të rregullt.

????ÇMIMI: 30’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it:sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 81
Vizita e fundit : 08/10 Ora 12:33
Nr i njoftimit : 14076
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK