Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

???? Shitet ambient biznesi

Postuar nga Amarildo ne 30/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoje

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

???? Listim i Ri

???? Shitet ambient biznesi
????sip 124 m2

✅I pershtatshem per cdo lloj biznesi
✅Mund te ndahet ne dy dyqane me te vogla
70m2 dhe 50m2

????Ndodhet te Kompleksi Fishta , Velipoje

????Cmimi 1495€/m2

????Fiksoni takim tani!

???? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
????Agjensia e Sherbimeve Extra.

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 34
Vizita e fundit : 13/02 Ora 23:57
Nr i njoftimit : 14704
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK