Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira tek Teatri ...

Postuar nga Rino Nika ne 21/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 120 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: Sheshi “Demokracia”, pranë Teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon
– kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit: – apartamenti është i sapo ndërtuar
– është e shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila të jashtme
– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret
– kuzhinë italiane
– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura
– dhomat e gjumit janë të mobiluiara.

Vendndodhja e apartamentit ofron mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

???? ÇMIMI: 250 €/muaj *I Negociueshëm*
—————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 30/09 Ora 01:30
Nr i njoftimit : 14115
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK