Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 26/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 165,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- dy dhoma gjumi

- një banjo

- një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - eshte i rikonstruktuar

- i mobiluar me kushte bashkëkohore

- dhomat e gjumit janë të shtruara me parket

- ka dritare duralumini të pajisura me grila

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

????ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 17/11 Ora 01:14
Nr i njoftimit : 14574
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK