Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 22/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 240,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 127 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë rruga “Pogej”.
Apartamenti ka një sipërfaqe 127 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinën
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumini
– ka vetratë xhami në sallon
– ka kondicioner në sallon
– ofron pamje nga rruga kryesore
– pozicionimi i apartamentit ofron një ndriçim të bollshëm natyral.

Apartamenti ofron me qira i mobiluar.

????ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 76
Vizita e fundit : 07/10 Ora 10:34
Nr i njoftimit : 14117
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK