Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira, tek Radio S...

Postuar nga Rino Nika ne 05/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, ofron hapësirë të bollshme: një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Të gjitha dritaret janë të pajisura me grila, dhe ofrojnë pamje të qendrës së qytetit. Apartamenti është i shtruar tërësisht me pllakë dhe ofrohet i pamobiluar. Mund te shfytëzohet dhe si ambjent zyre.

????ÇMIMI: 300 €/muaj

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 41
Vizita e fundit : 20/11 Ora 14:59
Nr i njoftimit : 14619
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK