Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira tek Baja e V...

Postuar nga Rino Nika ne 22/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 120,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 60 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Baja e Vogël.
Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – kuzhina
– një dhomë gjumi
– banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë
– dhoma e gjumit është e shtruar me parket
– dritare duralumini
– ballkoni i mbyllur.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

????ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 68
Vizita e fundit : 15/10 Ora 22:19
Nr i njoftimit : 14116
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK