Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira pas Teatrit ...

Postuar nga Rino Nika ne 07/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 125,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 56 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Lagjen “Salo Halili”, pas Teatri Migjeni.
Apartamenti ka sipërfaqe 56 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– një dhomë gjumi
– banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka dritare duralumini
– ballkoni është i mbyllur
– banjoja ka të gjitha hidrosanitaret.

Mundësi shtesë të disa paisjeve elektrike, divanëve dhe shtretërve në dhomën e gjumit.

????ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
——————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 77
Vizita e fundit : 15/10 Ora 22:20
Nr i njoftimit : 14055
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK