Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në qendër

Postuar nga Rino Nika ne 24/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 75 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit. Apartamenti ka siperfaqe 75 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.
Përbëhet nga: – salloni
– një dhomë gjumi
– një banjo
– dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket
– ka kondicioner
– banjo të kompletuar
– dritare duralumini
– ballkon në sallon dhe dhomën e gjumit.
Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

????ÇMIMI: 250 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 81
Vizita e fundit : 15/10 Ora 23:39
Nr i njoftimit : 14125
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK