Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 02/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 56 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1, tek Pallati me Hark, Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 56 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ofron: – një sallon,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Apartamenti është i shtruar me pllakë dhe jepet me qira i mobiluar.

????ÇMIMI: 18’000 lekë/muaj

——————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 45
Vizita e fundit : 01/12 Ora 11:14
Nr i njoftimit : 14607
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK