Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në Parrucë...

Postuar nga Rino Nika ne 27/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 165,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 66 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë.

Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit)

Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me parket

– dritaret janë duralumini dhe kanë grila

– ofrohet me qira i mobiluar

????ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj

————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 37
Vizita e fundit : 20/11 Ora 00:55
Nr i njoftimit : 14579
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK