Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

???? Jepet me qira Apartament 1+1 i...

Postuar nga Amarildo ne 24/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

???? Jepet me qira Apartament 1+1 i ri i sapo mobiluar

✅Arredimi eshte totalisht i ri
✅Ajer te kondicionuar
✅Ashensor
✅Pamje dhe ballkon shume te madh

????Ndodhet Siper Exalco ne qender , Shkoder

???? 1 dhom gjumi
???? 1 sallon
???? 1 kuzhine
???? 1 wc
???? 1 ballkon te madh 18m2

???? Cmimi 250€ / muaji

????Fiksoni takim tani!

???? Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

????Agjensia e Sherbimeve Extra.

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 06/02 Ora 05:20
Nr i njoftimit : 14693
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK