Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Garsoniere në shitje në Kune

Postuar nga Rino Nika ne 22/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 20 000,00 €

Qyteti/Fshati : Kune

Siperfaqja : 42 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës.

Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe ofron: -një dhomë

-një banjo

-një ballkon.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 20’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 80
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:00
Nr i njoftimit : 14427
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK