Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Samsung galaxy J7 2018 prime2

Postuar nga Leo ne 07/08/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 210,00 €

Qyteti/Fshati : Kukes

Detajet e njoftimit

Samsung Galaxy J7 (2018) Prime2
I shoqeruar me xham mbrojtes, kase mbrojtese, karikuese dhe kufje.
32 GB +SD card fingerprint
Android version 6.1
2 Sim Cards LTE WIFI

Kontakto njoftuesin

Leo

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 247
Vizita e fundit : 16/07 Ora 12:59
Nr i njoftimit : 12855
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK