Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Renault Modus Dhjetori i 2004

Postuar nga Bardhi ne 21/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 400,00 €

Qyteti/Fshati : Korçë

Kilometra : 148000

Viti Prodhimit : 2004

Motor Kubik : 1500 Cm3

Marka : Renault

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shes Renault Modus viti i prodhimit Dhjetori i 2004 me sigurazion,taksa, të paguara per një vit. Kualidim Ok GOMA, FRENA, AMORTIZATORË dhe Bateria të reja kilometrat të bëra në ITALI € 3400 Tel.0692143454.

Kontakto njoftuesin

Bardhi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 104
Vizita e fundit : 16/02 Ora 07:58
Nr i njoftimit : 14425
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK