Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet gomone

Postuar nga Igli ne 27/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600,00 €

Qyteti/Fshati : Fier

Detajet e njoftimit

Shitet gomone 3,5m e gjate, mban deri ne 500 kg, e pajisur me 2 pompa dhe 2 lopata. Motorr Yamaha 4 ph

Kontakto njoftuesin

Igli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 80
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:12
Nr i njoftimit : 14450
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK