Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

iPhone per shitje

Postuar nga Stiven ne 07/01/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Elbasan

Detajet e njoftimit

Disponoj 30 iPhone4&4s dhe 20 iPhone 5&5s.Telefonat kane probleme te tipit : ekran,boks,icloud,butonat etj.
Shiten ne total me nga 500 leke te reja copa.

Kontakto njoftuesin

Stiven
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 161
Vizita e fundit : 13/07 Ora 21:10
Nr i njoftimit : 13504
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK