Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Paisje Bar Restorant Guzhina Frigor...

Postuar nga naim ne 23/09/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, Dhoma Frigoriferike, Frigorifera te dryshem, Tavolina Inoksi, lavamane, expositor etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithastu edhe punime me porosi sipas mizurave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutueshme nga ma te lirat ne treg.
info contact: 0685767133 ose 0692132528

Kontakto njoftuesin

naim
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 58
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:08
Nr i njoftimit : 14692
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK