Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Automat 4 Polar (80A/100A/125A)

Postuar nga saimir09 ne 25/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme.
Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra.
Automat 4 Polar 100A - 30 mij lek te vjetra.
Automat 4Polar 125 A- 30 mij lek te vjetra.
Automatet jan te Rij dhe jepen me garanci.
Cel 069 73 09 899.

Kontakto njoftuesin

saimir09
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 87
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:23
Nr i njoftimit : 14132
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK