Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tv Box android FALAS Tring Digitalb...

Postuar nga tv box ne 21/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 55,00 €

Qyteti/Fshati : durres

Detajet e njoftimit

Shes smart Boxa X96mini ne gjendje dhe 2cop te fundit 2gb ram 16gb memory 70mij 55Euro quadcore os 7.1.2 dhe X99 me porosi (10-15 dite, 50mij kapar)4gb ram 32gb memory hexacore 180mij(145Euro (2018) te programuar me kanalet Tring digitalb Super sport sky sport UK etj Satcionet falas funksionojn me ane te aplikacioneve (applik on/off varet nga programuesi) po te doni i vendosni Abonim 3/6/12mujor 30/50/90Euro me mbi 5500 stacione si tek video(nuk vendos abonime per personat qe nuk blej tv boxin) (mbi 20 kampionate Champions league premier League Serie A La Liga NBA F1 UMA etj dhe mbi 60 000 VODs mjafton te keni internet +6mbs ne shtepi 069 24 83 849 durres

Kontakto njoftuesin

tv box
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 193
Vizita e fundit : 12/07 Ora 11:55
Nr i njoftimit : 13058
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK