Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Durres, 1+1+A+BLK, 65 m² 30.000 Eu...

Postuar nga Bledi.p ne 22/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Plazhe, Durres

Siperfaqja : 65 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Shes Apartament me hipoteke 1+1, totalisht i mobiluar, modern e teper komod.
Siperfaqe 65 m2 ne nje nga zonat me te mira dhe me te populluara te plazhit ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 6 katesh pa ashensor.
Vendodhje perfekte, vetem 50 m larg detit, prane Qendres Shendetsore Nr. 6 dhe hotel Adriatik etj.
Depozite uji individuale, uje dhe drita 24 h

Cmimi 30000 € Kontaktoni ne Tel, Whatsapp, Viber 0695798608

Kontakto njoftuesin

Bledi.p
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1954
Vizita e fundit : 16/08 Ora 10:00
Nr i njoftimit : 8993
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK