Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shpallja e huasë midis një indivi...

Postuar nga jefukoze ne 03/10/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 10 000,00 €

Qyteti/Fshati : Kosovo

Detajet e njoftimit

Përshëndetje Zotërinj / Zonja, Franceze, Belge, Kanadeze, Portugeze, Italiane, Zvicerane, Dannois dhe çdo vend tjetër; Ne jemi një Grup i Artë i Investimeve Financiare që kërkojmë partnerë të besueshëm dhe të besueshëm për të investuar në vendin tuaj. Ne dëshirojmë të bashkëpunojmë me mbajtësit e projekteve fitimprurës me të cilët do të punojmë në mënyrë transparente për të financuar projektin e tyre.Gjithashtu ju japim hua parash që variojnë nga 5.000 në 5.000.000 € për të gjithë personat në gjendje të respektojnë kushtet dhe mund të shlyeni me një normë interesi prej 3% në vit.Nëse keni nevojë për para për një projekt ose arsye të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion, persona seriozë dhe të ndershëm. Ne jemi të vendosur në Francë dhe Angli.
Këtu është posta jonë: jefukoze@gmail.com whatsapp + (234) 8147850175
NB: Ne jemi në dispozicionin tuaj 24H / 24 dhe mos hezitoni të paraqisni nevojat tuaja

Kontakto njoftuesin

jefukoze
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 21
Vizita e fundit : 18/11 Ora 20:05
Nr i njoftimit : 14719
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK