Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

????????????Shitet biznes i gatshem...

Postuar nga Amarildo ne 30/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

????????????Shitet biznes i gatshem????????????

????Investimi fillestar rafta + manikina 1300$
????Vlera e rrobave cmim shumice 3200$

(Jane te gjitha rroba firme imitime te para qe shiten shume ne instagram)

Biznesi shitet per arsye emigrimi!

✅Ne shitje perfshihen kontakti i furnitoritoreve
dhe Faqja e facebook!

✅Shitja e gjithe materialit me cmim pakice eshte me shume interes

????Cmimi i shitjes se biznesit ku perfshihen ????rafte , ????manikina dhe i ????gjithe malli eshte 2900$
????Fiksoni takim tani!

???? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
????Agjensia e Sherbimeve Extra.

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 94
Vizita e fundit : 16/02 Ora 07:54
Nr i njoftimit : 14702
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK