Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Samsung Note 9,S9+,S9,WhatsApp +447...

Postuar nga globalrtech ne 16/02/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 305,00 €

Qyteti/Fshati : Tetove

Detajet e njoftimit

Samsung Galaxy Note 9, S9+, S9 305 EUR WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS, XS Max, X, Huawei

Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjithë telefonat celularë janë origjinale, funksionojnë me të gjithë rrjetin. Dërgesa nga FedEx ose DHL 48 orë. ofertë promocionale. 10% zbritje cash kur bleni 2 copë dhe më lart

Na kontaktoni:

EMAIL: electronicsgadgetsms@hotmail.com


Tel / WhatsApp: +447841621748


Samsung Galaxy Note 9 128GB =475 EUR

Samsung Galaxy Note 9 512GB =530 EUR


Samsung Galaxy S9 64GB=305 EUR, 128GB=320 EUR, 256GB=355EUR


Samsung Galaxy S9 Plus 64GB=335 EUR, 128GB=355 EUR, 256GB=380 EURApple iPhone XS Max 64GB=700 EUR, 256GB=730 EUR, 512GB=800 EUR

Apple iPhone XS 64GB=630 EUR, 256GB=675 EUR, 512GB=700 EUR,

Apple iPhone X 64GB=475 EUR, 256GB=500 EUR

Apple iPhone 8 Plus 64GB=380 EUR, 256GB=430 EUR,

Apple iPhone 8 64GB=355 EUR, 256GB=380 EUR,


Produkte të tjera në dispozicion me çmime të shitjes me shumicë:

Huawei - të gjitha modelet e fundit

SONY-- të gjitha modelet e fundit

Xiaomi - të gjitha modelet e fundit
Na kontaktoni:EMAIL: electronicsgadgetsms@hotmail.com
Tel / WhatsApp: +447841621748

Kontakto njoftuesin

globalrtech
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 97
Vizita e fundit : 12/07 Ora 11:53
Nr i njoftimit : 13681
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK