Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Nembutal Pentobarbital Natriumi pë...

Postuar nga pharmochemicals ne 20/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100,00 €

Qyteti/Fshati : la france

Detajet e njoftimit

Ne jemi një kompani e besueshme dhe juridike nembutal (pentobarbital) që ofron një rekord pozitiv biznesi gjatë viteve tona në Nembutal. Ne anije Nembutal në mbarë botën dhe kanë shumicën e klientëve tanë nga SHBA, Kanada, Australi, Afrika e Jugut, Evropë, Tajlandë, Koreja e Jugut. Ne kemi ndarë kompaninë tonë në dy vende për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve në mbarë botën dhe për të zvogëluar kohën e dorëzimit. Ne burim Nembutal tonë nga Zvicra dhe India direkt nga burimi dhe për të trajtuar kërkesën me klientët tanë dhe për të siguruar pastërtinë absolute të produktit. Ne kemi krijuar një reputacion të shkëlqyer gjatë këtyre viteve duke ofruar klientëve tanë me cilësi të shkëlqyeshme / pastërti Nembutal, përvojë të këndshme dhe profesionale pazar me paketim diskrete dhe shpërndarje 100% dhe shërbim miqësor të konsumatorëve. Detajet e transaksioneve të klientëve tanë mbahen konfidenciale me ne. Magazina jonë është e pakufizuar dhe mund të japë 50 gram dhe më shumë se 1000 kg në muaj. Ne shesim Nembutal në Liquid (50ml, 100ml dhe 250ml shishe), pluhur (25g +) dhe pilula me 50 pula + Transportin merr 2-3 ditë nga një depo tonë për të transportuar në çdo loaction dhe adresë në botë, shumë i matur dhe paketimi është i mbështjellë pas paketimit në argjend ose fletë alumini të trajtuar çanta, e cila është e përkryer për të udhëtuar dhe duhet të qëndrojë në gjendje të mirë për një kohë të gjatë. Ne gjithashtu ofrojmë një urdhër të shpejtë dhe 100% dorëzim sekret. Ne kemi kushtet dhe kushtet tona që i lëmë klientët tanë të kuptojnë sapo të na kontaktojnë dhe para se të plotësojnë porosinë e tyre. Për më shumë informacion ju mund të na kontaktoni përmes emailit (pharmochemicals@gmail.com)

Kontakto njoftuesin

pharmochemicals
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 89
Vizita e fundit : 15/07 Ora 00:28
Nr i njoftimit : 13865
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK