Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iP...

Postuar nga Nicole Langa ne 22/01/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Nicole

Detajet e njoftimit

Na kontaktoni përmes:


EMAIL: nicolellappa@gmail.com


EMAIL: nicolellappa@hotmail.com


Whatsapp Chat: +27837724253
Apple iPhone XS 64GB == 400 EUR, Apple iPhone XS 256GB == 430 EUR, Apple iPhone XS 512GB == 470 EUR, Apple iPhone XS Max 64GB == 430 EUR, Apple iPhone XS Max 256GB == 460 EUR, Apple iPhone X 64GB == 300 EUR, Apple iPhone X 256GB == 330 EUR, Apple iPhone 8 64GB == 250 EUR i Apple iPhone 8 Plus 64GB == 270 Euro

Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare. Ne kemi dyqane në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut.

Ne dërgojmë në të gjitha vendet në mbarë botën nëpërmjet Fedex, DHL dhe UPS dhe përdorim shërbimin e shpërndarjes ekspres, kështu që dorëzimi do të marrë 3 ditë në shumicën e rasteve. Ne ofrojmë falas në të gjitha vendet.

Këto smartphones ose tableta janë 100% origjinale, plotësisht të hapur në të gjitha rrjetet në të gjitha vendet, të reja, të mbyllura në një kuti të re me Garanci 2 vjeçare


Ju do të merrni 10% zbritje për qëllim prej 2 ose më shumë njësi


blerësi i interesuar duhet të na kontaktoni në vijim:


EMAIL: nicolellappa@gmail.com


EMAIL: nicolellappa@hotmail.com


Whatsapp Chat: +27837724253


Thirrni ose WhatsApp: +27837724253Apple iPhone XS 64GB == 400 EUR,

Apple iPhone XS 256GB == 430 EUR,

Apple iPhone XS 512GB == 470 EUR,


Apple iPhone XS Max 64GB == 430 EUR,

Apple iPhone XS Max 256GB == 460 EUR,

Apple iPhone XS Max 512GB == 490 euro,Apple iPhone X 64GB == 300 EUR,

Apple iPhone X 256GB == 330 EUR,


Apple iPhone XR 64GB == 350 Euro,

Apple iPhone XR 128GB == 380 Euro,

Apple iPhone XR 256GB == 420 Euro,Apple iPhone 8 64GB == 250 EUR,

Apple iPhone 8 256GB == 270 EUR,


Apple iPhone 8 Plus 64GB == 270 EUR,

Apple iPhone 8 Plus 256GB == 300 EUR,Apple iPhone 7 32GB ===== 200 EUR,

Apple iPhone 7 128GB ===== 220 EUR,

Apple iPhone 7 256GB ===== 240 EUR,Apple iPhone 7 Plus 32GB ===== 220 EUR,

Apple iPhone 7 Plus 128GB ===== 240 EUR,

Apple iPhone 7 Plus 256GB ===== 260 EUR,


SERIALET E VESHTRIMIT APPLE 4 & 3

APPLE Watch Series 4 44 mm === 320 EUR,

APPLE Watch Series 4 40 mm === 280 EUR,

APPLE Watch Series 4 40mm Celular === 350 EUR,

APPLE Watch Series 4 44mm Celular === 390 EUR,

APPLE Watch Series 4 Nike + Sport Band, 44 mm === 320 EUR,

APPLE Watch Seria 4 Nike + Sports Band, 40 mm === 280 EUR,

APPLE Watch Series 3 42 mm === 230 EUR,

APPLE Watch Series 3 38 mm === 210 EUR,

APPLE Watch Series 3 Celular 42 mm ==== 260 EUR,

APPLE Watch Series 3 Celular 38 mm ==== 240 EUR,

Huawei Mate 20 Pro 128GB ===== 400 EUR,

Huawei Mate 20 Pro 256GB ===== 440 EUR,

HUAWEI P20 PRO 128GB === € 260 EUR,

HUAWEI P20 PRO 256GB === € 280 EUR,


Samsung Galaxy Note 9 128GB ==== € 360 EUR,

Samsung Galaxy Note 9 512GB ===== € 400 EUR,

Samsung Galaxy S9 64GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 260 EUR,

Samsung Galaxy S9 128GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 280 EUR,

Samsung Galaxy S9 256GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 300 EUR,Samsung Galaxy S9 Plus 64GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 270 EUR,

Samsung Galaxy S9 Plus 128GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 300 EUR,

Samsung Galaxy S9 Plus 256GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 330 EUR,Samsung Galaxy Note 8 64GB ===== 240 EUR,

Samsung Galaxy Note 8 128GB ===== 260 EUR,

Samsung Galaxy Note 8 256GB ===== 280 EUR,Samsung Galaxy S8 64GB + Gear VR ===== 200 EUR,

Galaxy S8 Samsung 128GB + Gear VR ===== 230 EUR,

Galaxy S8 Plus 64GB + Gear VR ===== 220 EUR,

Samsung Galaxy S8 Plus 128GB + Gear VR ===== 240 EUR,

blerësi i interesuar duhet të na kontaktoni në vijim:


EMAIL: nicolellappa@gmail.com,


EMAIL: nicolellappa@hotmail.com,


Whatsapp Chat: +27837724253,


Thirrni ose WhatsApp: +27837724253

Kontakto njoftuesin

Nicole Langa
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 130
Vizita e fundit : 16/07 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 13562
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK